СпортПлавання

Український плавець завоював золоту медаль чемпіонату Європи

15:55 09 лип 2021.  5871Читайте на: УКРРУС

Українець Володимир Лісовець завоював перше «золото» чемпіонату Європи з плавання серед юніорів в Римі.

Результат українця на дистанції 100 м брасом - 1 хвилина 00,28 секунди - це новий юніорський рекорд України, повідомляє Федерація плавання України.

Срібна медаль в активі українця Вадима Науменко на 200 м комплексним плаванням - 2.00,65.

Збірна України посіла третє місце в комбінованій змішаній естафеті 4х100 - 3.54,03.

Склад збірної - Олександр Жовтяк, Володимир Лісовець, Вікторія Костроміна і Карина Снітко.

Нагадаємо, що український плавець Михайло Романчук завоював в Будапешті на чемпіонаті Європи другу золоту медаль. Український спортсмен став найкращим на дистанції 800 метрів вільним стилем. Романчук продемонстрував результат 7:42,61. Для Романчука це вже четверте "золото" на чемпіонатах Європи в кар'єрі.