СпортПаралімпіада-2020

Український плавець завоював шосту нагороду на Паралімпіаді-2020

13:53 03 вер 2021.  3711Читайте на: УКРРУС

Андрій Трусов виграв свою шосту медаль на XVI Паралімпіаді-2020 в Токіо (Японія).

Представник України завоював срібну нагороду на дистанції 50 метрів батерфляєм в класі S7, передає «Укрінформ».

До цього Трусов став володарем золотих медалей на 100-метрівці на спині і 50 м вільним стилем, «срібла» на дистанціях 200 метрів комплексним плаванням і 400 метрів вільним стилем і «бронзи» в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

В активі паралімпійської збірної України вже 92 нагороди - 22 золотих, 44 срібних і 26 бронзових.

Українці займають 5-е місце в загальнокомандному заліку і 4-е - за кількістю медалей.

Нагадаємо, в Токіо завершилися змагання Ігор ХХХІІ Олімпіади, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня.

Українські спортсмени на них завоювали 19 медалей.XVI літні Паралімпійські ігри пройдуть в Токіо 24 серпня - 6 вересня. Відкриються ігри 24 серпня, в день 30-річчя незалежності України.

У Паралімпіаді візьмуть участь 143 українських атлетів, які змагатимуться в 15 видах спорту. У Токіо буде розіграно 540 комплектів нагород серед представників 168 країн. Девіз національної паралімпійської збірної команди України "Ваша підтримка - наша перемога!".