СпортЛегка атлетика

Українська легкоатлетка перемогла на міжнародному турнірі в Греції

14:06 10 чер 2019.  917Читайте на: УКРРУС

Спортсменка показала найкращий результат у бігу на 800 метрів.

Українка Ольга Ляхова перемогла на міжнародних легкоатлетичних змаганнях у грецькій Ханьї, повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.

Спортсменка стала першою в забігу на 800 метрів з результатом 2.02,46 хв, випередивши майже на три секунди голландку Марісса Дамінк, яка посіла друге місце.

У чоловіків укранец Сергій Смелик посів друге місце в бігу на 100 метрів. Показавши час 10,35 сек, він лише трьома сотими поступився британцеві Річарду Кілті. Смелік також виконав одну спробу зі стрибків у довжину (з заступом), однак продовжувати змагання далі відмовився.

Другим став і Євген Гуцол в бігу на 800 метрів. Результат спортсмена - 1.48,07 хв.

Ще дві українки Вікторія Ткачук та Наталія Пироженко не фінішувало на дистанціях 400 і 800 метрів відповідно.

Нагадаємо, легкоатлетка Ярослава Магучіх визнана найкращою спортсменкою травня в Україні.