СпортОлімпіада-2021

Українська борчиня завоювала для України восьму бронзову медаль

15:35 04 сер 2021.  464Читайте на: УКРРУС

У загальному заліку це вже одинадцята медаль.

Четверту медаль 4 серпня принесла Україні борчиня Ірина Коляденко. На Олімпійських іграх-2020 у Токіо вона завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі до 62 кг.

Згідно сайту Олімпійського комітету, Ірина Коляденко здобула перемогу за бронзову медаль у вільній боротьбі до 62 кг, перемігши спортсменку з Латвії Анастасію Григор'єву з рахунком 3:1.

Таким чином, в України вже 11 медалей в загальному заліку: 1 золота, 2 срібні та 8 бронзових.

Нагадаємо, 3 серпня українська спортсменка Алла Черкасова в змаганнях з вільної боротьби у вазі до 68 кг на Олімпіаді в Токіо перемогла в поєдинку за бронзову медаль олімпійську чемпіонку ігор в Ріо-де-Жанейро, японку Сару Дошо і посіла третє місце в турнірній таблиці.