СпортДіамантова ліга

Українка стала другою на фінальному етапі Діамантової ліги

10:10 09 вер 2021.  7149Читайте на: УКРРУС

Ярослава Магучіх посіла друге місце на фінальному етапі Діамантової ліги з легкої атлетики в Цюріху (Швейцарія).

У стрибках у висоту Магучіх завершила змагання з результатом 2.03 м, передає «Укрінформ».

Магучіх поступилася лише нейтральній спортсменці Марії Ласіцкене, яка взяла висоту 2.05 м.

У Цюріху виступала ще одна українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко. Вона зайняла четверте місце з результатом 1.96 м.

У стрибках в довжину українка Марина Бех-Романчук показала третій результат - 6.75 м. А перемогла Івана Шпановіч з Сербії - 6.96 м.

Нагадаємо, що володарка дванадцятої бронзової медалі на Олімпіаді-2020 року, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх прокоментувала своє фото з суперницею з Росії, через який розгорівся скандал. Спортсменка не бачить нічого крамольного в прояві сильних спортивних емоцій, в них не було політичного підтексту.