СпортОлімпіада-2020

Топ-10 країн-рекордсменів з преміювання своїх атлетів за медалі Олімпіади-2020

22:11 12 сер 2021.  498Читайте на: УКРРУС

МОК не платить за нагороди олімпійським чемпіонам.

У той час як Міжнародний олімпійський комітет не платить за нагороди олімпійським чемпіонам, влади країн видають своїм спортсменами солідні премії. Forbes склав рейтинг країн за сумами виплат своїм атлетам - призерам літніх Олімпійських ігор у Токіо. Про це пише «Чемпіонат».

Перше місце в цьому почесному рейтингу зайняла Італія (9,07 млн доларів), олімпійці якої завоювали 10 золотих, 10 срібних і 20 бронзових нагород.

Італія пообіцяла 212,4 тисячі доларів за золото, 106,2 тисячі за срібло і 70,8 тисяч за бронзу. В результаті її спортсмени отримають в сумі 9,07 млн доларів.

Далі в списку йдуть США і Франція.

Лідери рейтингу за сумою виплат для призерів Олімпіади в Токіо (млн доларів):

1. Італія - 9,07 (10 золотих, 10 срібних, 20 бронзових).

10. Гонконг - 1,93 (1-2-3).

Нагадаємо, в Україні за єдине золото олімпійський чемпіон Токіо-2020 отримав 125 тис. доларів, за срібло призерам обіцяно 80 тис. доларів, за бронзу - 55 тис. доларів. Загалом за 19 отриманих медалей спортсмени отримають 1,84 млн доларів.

Відзначимо, що збірна РФ не потрапила в топ Forbes, оскільки російська сторона не відповіла на запит журналу.

Великобританія, Норвегія, Швеція та Нова Зеландія не виплачують спортсменам гроші за медалі Олімпійських ігор.