СпортЄвро-2020

Названо найкращого гравця Євро-2020

13:14 12 лип 2021.  758Читайте на: УКРРУС

Команда спостерігачів УЄФА визнала за чотирма критеріями воротаря збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма Кращим гравцем Євро-2020.

Доннарума провів на полі найбільшу кількість часу з усіх - 719 хвилин, передає УЄФА.

Доннарума пропустив всього три голи за час Євро-2020.

У 22 роки Доннарума встиг провести за збірну Італії 33 гри, тепер же став чемпіоном Європи у складі рідної команди.

Нагадаємо, що збірна Італії стала переможцем Євро-2020. У фіналі Євро-2020, який відбувся 11 липня, на стадіоні «Уемблі» в Лондоні, італійці в серії післяматчевих пенальті виграли у збірної Англії з рахунком 3:2 (1:1).

В основний ігровий час команди обмінялися голами 1:1. Люк Шоу на 2-й хвилині зустрічі вивів Англію вперед, проте на 67-й хвилині рахунок зрівняв захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі.

Італійці не вигравали цей турнір з 1968 року. Італія стала четвертим багаторазовим чемпіоном Європи після Німеччини (3 титулу), Іспанії (3) і Франції (2).