Київське «Динамо» не пройшло до плей-офф Ліги Європи

09:17 13 гру 2019.  970Читайте на: УКРРУС

Це другий подібний випадок в історії клубу.

Київське «Динамо» зіграло в нічию зі швейцарським «Лугано» на НСК «Олімпійський» в заключному турі Ліги Європи, повідомляє «Укрінформ».

Для подальшої участі в турнірі біло-зніми потрібна була тільки перемога. Але, нашим футболістам це не вдалося. Підсумковий рахунок зустрічі склав 1: 1. Київське «Динамо» не проходить в плей-офф Ліги Європи.

У першому таймі кияни володіли перевагою, але забити м'яч у ворота не змогли. Гольовий момент упустив Артем Бесєдін, невдало завершивши довгий пас Віталія Миколенка ударом над поперечиною.

Незадовго до перерви «Динамо» отримало гол у свої ворота. Атака «Лугано» завершилася точним ударом головою у виконанні Марко Аратора.

У другому таймі Віталій Буяльський бив в дальній кут, але влучив у штангу. До завершення матчу динамівці створили ще кілька моментів, але змогли вирівняти рахунок лише в компенсований час. Віктор Циганков забив обвідним ударом з меж штрафного.

«Динамо» вдруге в історії виступів у Лізі Європи не змогло вийти в плей-офф турніру.

Раніше повідомлялося, що Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу виніс рішення про покарання футбольного клубу «Динамо» Київ і гравця «Шахтаря» за расистські вигуки вболівальників на матчі 10 листопада в Харкові.

Нагадаємо, в Харкові поліція відкрила провадження за фактом расистських висловлювань на матчі чемпіонату України з футболу між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».