СпортЄвро-2020

Італія обіграла Швейцарію і першою вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020

01:35 17 чер 2021.  307Читайте на: УКРРУС

На другому місці влаштувалася збірна Уельсу, яка майже гарантувала собі путівку у вирішальні ігри.

Збірна Італії обіграла збірну Швейцарії в Римі і першою з усіх учасників вийшла в плей-офф чемпіонату Європи 2020 року, підтвердивши, що є одним з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті Європи. Про це повідомляє life.ru.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0. Гру обслуговувала російська бригада арбітрів.

На 26-й хвилині матчу рахунок відкрив Мануель Локателлі. Через сім хвилин після перерви Локателли оформив дубль. В самому кінці гри відзначився Чіро Іммобіле.

У наступному матчі італійці зіграють проти Уельсу. Зустріч відбудеться 20 червня.

Матч 1/8 фіналу, в якому зіграє збірна Італії, відбудеться 26 червня в Лондоні. Суперником стане команда, що зайняла друге місце в групі С (Нідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія).

Раніше турки в цьому дивізіоні поступилися 0:2 Уельсу. Тепер у італійців шість очок - вони абсолютно точно виходять у плей-офф, у валлійців – 4, одне у швейцарців і зовсім нічого - у турків.