Спортєвро 2020

Євро-2020: Шведи встояли в матчі з Іспанією

08:34 15 чер 2021.  652Читайте на: УКРРУС

Іспанія - Швеція 0:0.

Испанія не змогла стартувати Євро-2020 з перемоги, незважаючи на тріумфальний досвід попереднього чемпіонату Євро-2012. Матч 14 червня о 22:00 зі Швецією в Севільї на стадіоні "Ла Картуха" завершився з рахунком 0:0.

При цьому Швеція покинула Севілью з трьома очками. Мяч після удару Александера Ісака потрапив в штангу.

Спокійна на початку гра потім перейшла в позиційне перехоплення ініціативи іспанцями. Перший гольовий момент виник на 16-й хвилині, коли Дані Ольмо бив головою метрів з семи, але шведський воротар Робін Ульсен викрутився. Скандинави кілька разів перейшли з м'ячем центр поля, даючи зрозуміти, що рахунок їх повністю влаштовує.

"Фурія роха" у володінні м'ячем "вела", але до перерви господарі створили ще тільки один шанс для взяття воріт. Жорді Альба технічної передачею знайшов Альваро Морату, але той із забійної позиції "змазав". Ісак мало не покарав іспанців за марнотратство - після його удару і рикошету від Маркоса Льоренте м'яч потрапив в штангу. Мората втратив ще один момент на самому початку другого тайму, знову не зумівши потрапити у ворота.

Після перерви перевага господарів почала вислизати. На 60-й хвилині проявив майстерність Ісак, що виступає в Іспанії за "Реал Сосьєдад". Форвард в штрафному майданчику обвів навколо пальця трьох опікунів і видав картинний пас на Маркуса Берга, але той, перебуваючи на куті воротарського, не зміг влучити по м'ячу. Найчастіше атакувала Іспанія, і в кінці Ульсен неодноразово рятував команду Швеції. Голкіпер "Роми", зокрема, не дозволив відзначитися Жерару Морено і Пабло Сарабу, що вийшли на заміну. В результаті вийшла нічия, яка більше на руку гостям, пише UEFA.

Нагадаємо, 14 червня Словаччина перемогла Польщу в Росії.