СпортЄвро-2020

Євро-2020: Іспанія упустила шанс перемогти Польщу

01:06 20 чер 2021.  535Читайте на: УКРРУС

Фурія Роха зіграла в нічию з поляками.

У суботу, 19 червня, збірна Іспанії в Севільї на стадіоні «Олімпійський» у матчі другого туру групи Е чемпіонату Європи з футболу втратила перемогу над командою Польщі, завершивши поєдинок нічиєю з рахунком 1:1.

Форвард іспанців Альваро Мората, скориставшись прострільною передачею Жерара Морено, відкрив рахунок на 25-й хвилині. Однак на 54-й хвилині Роберт Левандовський пробив головою гол після навісу з правого флангу Каміля Юзвяка.

На 58-й хвилині Морено не реалізував 11-метровий удар, пробивши в ліву штангу воріт Войцеха Щенсни, а Мората не потрапив на добиванні.

Нагадаємо, 18 червня в поєдинку квартету Е збірна Швеції взяла гору над командою Словаччини - 1: 0.

Турнірне становище: Швеція - 4 очка, Словаччина - 3, Іспанія - 2, Польща - 1.

У заключному, третьому турі 23 червня зіграють Словаччина - Іспанія, Швеція - Польща.