Черкасиспорт

Черкаські спортсмени завойовують нагороди в Європі і в Африці

22:11 06 чер 2021.  418Читайте на: УКРРУС

Черкаські спортсмени Ілля Ковтун і Назар Чепурний у перший змагальний день на Кубку світу в Єгипті вибороли три нагороди.

Як повідомляє пресслужба відділення НОК у Черкаській області,  Ілля Ковтун здобув перемогу у вільних вправах та на коні-махах, а Назар Чепурний посів третє місце на коні-махах.
Кубок світу з окремих видів багатоборств з гімнастики спортивної Cairo ART World Challenge Cup триває в місті Каїр (Арабська республіка Єгипет).

Як повідомляє Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, черкаські параолімпійці здобули призові місця.
Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед людей з інвалідністю за паралімпійською програмою відбувся з 1 по 3 червня у Бидгощі (Польша). У ньому взяли участь понад 700 легкоатлетів з 44 країн Європи.
Україну представляли 33 паралімпійці, серед них і черкаські спортсмени – Роман Данилюк, Олександр Дорошенко та Максим Коваль, які піднімалися на п’єдестал пошани: Роман Данилюк виборов срібну медаль зі штовхання ядра, Максим Коваль став другим у штовханні ядра, а Олександр Дорошенко бронзовий призер змагань у метанні списа.

Як повідомляла нещодавно Lenta.ua, відомий спортсмен провів великий дитячий табір в Черкасах.