Африканські нападники Шерифа позбавили Шахтар очок в Молдавії

21:54 15 вер 2021.  522Читайте на: УКРРУС

Донецька команда показала негативний результату в матчі Ліги Чемпіонів.

У першому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді зустрівся з молдавським Шеріфомі поступився з рахунком 0: 2, повідомляють Факти.

Це був унікальний матч - в рамках європейського футбольного турніру зустрічалися команди з окупованих Росією територією - Шериф з Придністров'я і Шахтар з Донецька. Різниця в тому, що Шериф це лояльна окупантам придністровська команда, а ФК Шахтар через вторгнення російських бойовиків покинув Донбас-Арену.

В цілому, перший матч Ліги чемпіонів 2021/2022 ФК Шахтар провів слабо.

На 16 хвилині матчу перший гол в матчі оформив африканський півзахисник Шерифа Адама Траоре. Він отримав передачу від Крістіано і потужно пробив над головою Пятова.

На 42 хвилині жовту картку отримав Густаво Дуланто, грубо зіграв проти Тете.

На початку другого тайму Шахтар виконав заміну - замість Тете на поле вийшов Марлос. Вже на 62 хвилині зустрічі молдавський Шериф подвоїв рахунок - автором гола став інший африканський гравець - Момо Янсане. Нападаючий вистрибнув назустріч навісної передачі від Крістіано і головою влучив у ліву дев'ятку.

Наступний матч в ЛЧ донецький Шахтар зіграє 28 вересня в Києві проти міланського Інтера. Шериф зустрінеться з ФК Реал (Мадрид).

Стартові склади:

Шахтар: Пятов, Додо, Сантос, Тете, Матвієнко, Ісмаїлі, Траоре, Педріньйо, Барберан, Антоніо, Фернандо.

Шериф: Фернандо, Крістіано, Атанасіадіс, Арболеда, Дуланто, Кастаньеда, Аддо, Коловос, Тілль, Траоре, Яхшібоев.

Голи: Треоре (19), Янсане (62).

Нагадаємо, на Буковині під час матчу помер відомий футболіст.