СпортЄвро-2020

Франція обіграла Німеччину на Євро-2020 - результат зустрічі вирішив автогол

00:32 16 чер 2021.  620Читайте на: УКРРУС

Матч у Мюнхені завершився з рахунком 1:0 на користь французів.

Збірна Франції здобула мінімальну перемогу в матчі чемпіонату Європи проти Німеччини. Зустріч відбулася в Мюнхені на «Альянц Арені» і завершилася з рахунком 1:0 на користь французів. Про це повідомляє Спорт-Експрес.

Результат зустрічі вирішив автогол, який у першому таймі забив захисник німецької команди Матс Хуммельс.

У другому таймі французи ще двічі відправляли м'яч у ворота суперника, але обидва рази взяття воріт було скасоване після втручання ВАР, який фіксував офсайд.

Тепер в групі F по три очки набрали Португалія і Франція, по нуль - Німеччина і Угорщина.

Нагадаємо, що матчем Франція - Німеччина завершилася програма першого туру групового етапу.

У наступному турі Франція зіграє з Угорщиною, а Німеччина зустрінеться з Португалією. Обидва матчі відбудуться 19 червня.

Як раніше повідомляла lenta.ua, в іншому матчі групи F діючі чемпіони Європи португальці в Будапешті розгромили команду Угорщини з рахунком 3:0.